GORENC

Od společnosti GORENC nabízíme:

Vidle TRANSFER

Vidle TRANSFER slouží k přepravě balíků sena, slámy, resp. jiného zboží na paletách. Jsou připojeny k tříbodovému závěsu traktoru. Při nakládání, překládání a vykládání balíků je velmi důležité, aby se nepoškodila ochranná fólie a to dosáhnete pouze dobrými vidlemi. Existuje více variant než jsou fixní, dvojité fixní, posuvné, paletové, výklopné, které umožňují přenos balíků s průměrem od 90 do 150 cm. Naše vidle se vyznačují velkými průměry, které zabraňují vysokému tlaku na fólii. Z důvodu využití silné konstrukce a kvalitní výroby je naše vidle zajišťují vysoký výkon a dlouhou životnost. V nabídce jsou také vidle v provedení posuvné přední, které se montují na čelní nakladač traktorů.

Brány na travnaté porosty řada PULER

Brány na travnaté porosty PULER (prutové brány) slouží v moderním zemědělství k provzdušnění porostu a jako účinný nástroj pro mechanickou regulaci plevele. Pomocí brány snadno zničíte většinu plevele a provětráte obdělávanou půdu, čímž zabráníte prokoření půdy. Přiměřeně obrobena zem zabraňuje vyplavování dusíku a zvyšuje dostupnost živin, čímž umožňuje rychlejší vznik, růst a vyšší kvalitu koncového produktu.

Sněhové radlice PLANER

Sněhové radlice PLANER jsou mechanicky nebo hydraulicky natáčeny o 360 °. Mají jednoduchou obsluhu a minimální údržbu. V nabídce jsou odlehčené radlice s mechanickým natáčením, jakož i mechanické (S-SUPRA) a hydraulické (H-SUPRA H) radlice pro náročnější terény. Pracovní záběr radlic je 2,0m, 2,20m a 2,50m s možností prodloužení břitu o 20, resp. 40 cm.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek, akcí a slev na našich webových stránkách. Buďte tak vždy informováni dopředu.

Zemědělská, lesní a komunální technika

Své služby Vám internetový obchod ZDEKUP poprvé nabídl již v roce 2007. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě ZDEKUP nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.